slimaczek 1967 Niziny
Malutka, milutka napalona rozwódka ma ochotę zaszaleć z dyspozycyjnym mężczyzną. Nie szukam drugiego kandydata na męża, tylko kochanka. Pracuje w marketingu. Jeżeli chciałbyś poznać taką kobietę ja. Odezwij się Mam dużo kwiatków w domu.
Baśko1205 Niziny
ciemnowłosa kobietka czeka na ekstremalną zabawę. Sądzę, że razem dobrze się zabawimy, kto wie, może nasza znajomość nie będzie jednorazowa. Na co dzień sprzedaję wycieczki w biurze podróży. Czasami zostaje tam sama, a klientów nie ma. Mam mały pokoik socjalny i chętnie skorzystałabym z niego w bardzo niegrzeczny sposób... A może zostałbyś moim ogierem?
Niezdecydowana_Otylcia Przemyśl
Mam naturalnie duży biust. Jestem kobietą otwartą na wszelkie propozycje, praca w banku nauczła mnie dokładności w tym co robie, sama od siebie dodam odrobinę spontanu. Jeżeli są jacyś chętni, z miłą chęcią powiem coś więcej o sobie. Jestem dyskretną kobietą. Kręcą mnie mężczyźni, którzy są technicznie uzdolnieni.
majtki-1971 Radymno
Najbardziej odpowiadają mi niezobowiązujące układy. Mam 42 lat i jestem panną. Uwaga! Jestem dziką artystką, więc uważaj, żeby cię nie pogryzła jak będziesz próbował ostatkiem sił uciec przed moim napalonym językiem. a Ty jaką grę najbardziej lubisz?
NYNY 61279 Oleszyce
23-latka poszukuje dobrej zabawy i nowych znajomości. Wychodzę z założenia że każdy człowiek jakiego spotykamy na swojej drodze wnosi w nasze życie coś wyjątkowego. Prowadzę własną szkołę tańca. Dawno już nie miałam faceta w łóżku. Dlatego zamieściłam tutaj swój anons. Nie szukam bratniej duszy, tylko kogoś kto mnie dobrze wypieści.
Boska Sebastiana Makowisko
Pogodna i potrafiąca zrozumieć potrzeby drugiego człowieka pani w wieku 40 lat ot cała ja. Jeśli Ci się podobam to na pewno znajdziemy wiele wspólnych tematów. Sex z bezrobotną szmatą pewnie coś kosztuje - ja robię to dla przyjemności. Słucham disco polo. A Ty? Ja się tego nie wstydzę
Profile, które ostatnio oglądałeś