Yla 44213 Niziny
Jakiś czas temu zostałam wdową. Mam 29 lat i nie chce jeszcze być sama. Baczność żołnierzu! I tak trzymaj, bo u mnie nie ma komendy spocznij. Bardzo lubię małe króliczki.
fakultatywna_patr_1965 Niziny
Zraniona ale nie załamana ciemnowłosa dziewczyna szuka pocieszenia w łóżku. Bardzo brakuje mi seksu. Jestem ekspedientką i byłoby miło gdyby jakiś ogier wylądował pod moją ladą i zajął się cipką. Lubię zamiast wibratora używać butelki po tymbarku ;)
sylwana3412 Wacławice
Wdowa o pozytywnym nastawieniu do świata i ludzi liczy na miłą znajomość o podłożu erotycznym. Zawodowo prowadzę duże dostawcze samochody, co prawda to nie tiry ale może chcesz zostać moją prywatną męską tirówką? Zdecydowanie jestem dominującą kobietą, dla której musiałbyś zrobić to co zechce. Gotowy? Może porozmawiamy o ekonomii? Bardzo mnie interesuje ten temat.
lico-47 Prałkowce
Mam 47 lat i cieszę się seksem jak nigdy przedtem. Dopiero teraz w pełni nauczyłam się przeżywać rozkosz. Jestem młodą doktorandką. Fajnie jest uprawiać seks pod gwieździstym niebem.
umiesniona+dziewica Przemyśl
Jeżeli interesuje Cię flirt z dojrzałą kobietą, z bujną wyobraźnią erotyczną, ale małym biustem, to być może jesteśmy sobie przeznaczeni. Miałam ostatnio nietypowego klienta na jeździe próbnej - on chciał mnie przetestować, a nie auto. Myślał pewnie, że będę się mokra robiła na każdym zakręcie. A tu niespodzianka! To on się mokry zrobił jak mu pokazałam do czego może służyć jego trzonek. Jeszcze dzwonił kilka razy, ale ja nie lubię wiązać się na dłużej. Lubię uprawiać seks w środkach komunikacji zbiorowej. Bardzo lubię puste PKSy.
FILIGRANOWACZLONEK0505 Lubaczów
Tak szczerze mówiąc mam kompleks małych piersi, boję się że mężczyzna który je zobaczy na żywo od razu ucieknie z krzykiem i wrzaskiem. Dlatego interesuje mnie mężczyzna, którego kręci mały biuścik. Na codzień jestem przedszkolanką. Szukasz kochanki, czy koleżanki do rozmów. Jakie znaczenie ma to czym się interesuję. Chyba ważniejsze jest jak obciągam. Bo dla mnie ważne jest jak ruchasz, a nie co lubisz jeść na przykład.
Profile, które ostatnio oglądałeś