dominika_1954 Niziny
Brakuje mi trochę pocałunków, długich pieszczot, nie wiem po prostu mam ochotę na coś nowego. Jestem ruda. Na swoim podwórku mam wielkie maszyny. Ogólnie lubię wielkie rzeczy, może chciałbyś mi pokazać swoją wielką 'rzecz'? Jestem kobietą z niezłą kondycją w łóżku nigdy nie brakuje mi sił.
Izabela 240485 Niziny
Spontaniczna, dojrzała dziewczyna poszukuje pana, który tak jak ona chciałby od czasu do czasu zaszaleć. W życiu piękne są tylko chwile. Odpowiedz mi na jedno pytanie - czy przeszkadza ci, że jestem prostym pracownikiem fizycznym, a nie jakąś bizneswoman, która martwi się tylko kolorem swoich paznokietków. Bo jak tak jest, to będę musiała przemyśleć, czy chcę zrobić ci laskę z połykiem, czy bez. Powiedz mi coś o swojej kiełbasce.
mondzia25111976 Cetula
Jestem kobietą lubiącą eksperymenty i urozmaicenia. Chętnie poznam mężczyznę, któremu nie będzie przeszkadzało to, że jestem w związku. Jestem architektem, dużo czasu spędzam w firmie, ale zawsze znajdę czas dla Ciebie. Szukam kochanka, wiec anons ciągle aktualny. a Ty działasz w jakieś organizacji?
natalia050689 Lubaczów
Zabawmy się dyskretnie w wolnej chwili. Jestem wyposzczona, potrzebuję seksu i mam nadzieję, że znajdę go u Ciebie. Pracuje w obsłudze kredytów. Kiedyś przyszedł do mnie facet i chciał kredyt na otwarcie sklepu sex-shop. Szybko poprosiłam go o udanie się an zaplecze, a tam już wiedział co robić. Było bosko ! a Ty prowadzisz się zdrowo?
Cukiereczek 1972 Przemyśl
Każdy ma swój typ partnera erotycznego, cicho liczę na to że może ja jednak będę w typie jakiegoś mężczyzny z moim małym biustem. Nieważne co robię na co dzień. Dla Ciebie mogę być wyuzdaną pielęgniarką, stanowcza policjantką lub ułożona i grzeszną zakonnicą. Lubisz zagrać w rozbieranego pokera? Jeżeli tak to czekam na Ciebie z niecierpliwością ;)
pizda+23091980 Radymno
Jeśli szukasz dojrzałej dziewczyny dla której bliskość jest priorytetem, to właśnie ją znalazłeś. Proszę jedynie o szczerość. Pracując w biurze podróży. Oferuje mężczyznom wycieczki za granicę. Może byś mnie zabrał na rajskie wakacje. Chciałabym coś wypić i później się zabawić. Lubię alkohol.
Profile, które ostatnio oglądałeś